Навчальні стрільби для учнів шкіл Обухівського району

Назад

"Планові навчальні стрільби з вогневої підготовки за участю учнів 10-11 класів шкіл Обухівського району відбулися 27 квітня 2017 року на полігоні поблизу смт. Данилівка. Вогневі тренування та стрільби пройшли більш 110 юнаки-старшокласники району, які вивчають предмет «Захист Вітчизни».

Усі учасники навчальних стрільб отримали хороший досвід, адже справжню зброю тримати в руках їм ще не доводилося. Кожен переживав відчуття важливості того, чому навчається, адже події сьогодення вказують саме на потребу умінь володіти зброєю. 
Військовий комісар Обухівського районного військового комісаріату, підполковник Дмитро Олександрович Клабуков провів детальний інструктаж юнаків про порядок виходу на бойовий рубіж та проведення автоматичних пострілів по мішеням.

Під керівництвом досвідчених військовослужбовців школярі вивчали тактико-технічні характеристики та будову автомата Калашникова, виконували норматив зі спорядження магазину набоями, розкладання та складання автомата, тренувались у приготуванні до стрільби лежачи, після чого розпочинали практичні стрільби.

Упродовж визначеного часу вихованці шкіл стріляли з автомата Калашникова. Для них було продемонстровано окремі види зброї, яка є на озброєнні в українському війську, а також отримали досвід в розбиранні та збиранні зброї.

Такі стрільби зі старшокласниками проводяться перед закінченням навчального року, Досі вони вивчали теорію, а тепер мають змогу отримати деякі практичні навики зі стрільби справжньою бойовою зброєю. Такий досвід корисний для кожного чоловіка. 
Молоде покоління стоїть перед проблемою вибору. проте цей вибір став більш складним і непрогнозованим. Потрібно виховувати у юнаків почуття патріотизму, відданості Батьківщині, допомогти стати на правильний шлях, - зазначив військовий комісар." повідомляє Прес-служба Обухівського районного військового комісаріату

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама