Онлайн трансляції засідань виконкому бути

Назад

Відтепер, окрім онлайн-трансляцій сесій міської ради – будуть також транслюватися і засідання виконкому.
Сьогодні, на 22-й сесії міської ради м.Обухів 7 скликання, депутатами обговорювалася електронна петиція про впровадження онлайн трансляцій всіх засідань виконкому та постійних депутатських комісій Обухівської міської ради.

 

РІШЕННЯ №495-22-УІІ від 27.04.2017 р. Про розгляд електронної петиції щодо організації онлайн трансляції засідань виконавчого комітету та засідань постійних комісій міської ради 
Розглянувши електронну петицію мешканців міста Обухова від 13 березня 2017 року щодо організації онлайн трансляції засідань виконавчого комітету та засідань постійних комісій міської ради , з метою: інформування мешканців міста про розгляд актуальних питань життєдіяльності ; контролю громадськості за ухваленням рішень органами місцевого самоврядування; відповідно до статей 26, 59,73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій на території Обухівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 28.01.2016 року №85-06-УІІ, враховуючи рекомендації постійних комісій: з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, 

ОБУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

1.Заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету організувати онлайн трансляцію засідань виконавчого комітету Обухівської міської ради, що відбуваються у сесійній залі приміщення Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області, за адресою: місто Обухів, вулиця Київська, 10. 
2.Внести зміни до Регламенту виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області, що затверджений рішенням Обухівської міської ради від 26.06.2014 року №701-53-УІІ, розділ 4. «Порядок підготовки і проведення засідань виконавчого комітету» доповнити пунктом 4.27 у наступній редакції: 
«4.27. Під час проведення засідань виконавчого комітету - колегіального органу місцевого самоврядування, забезпечується пряма онлайн трансляція засідання на веб-сайт Обухівської міської ради, з моменту його початку розгляду порядку денного і до його завершення.» 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама