Маштабне прибирання в Обухові

Назад

"Вчора в Обухові на п’яти локаціях – місцевостях відбулося великомасштабне прибирання, яке, сподіваюсь, матиме велике значення для мешканців міста, а особливо – для молоді, у вихованні екологічної культури, бережливого ставлення до природи, розуміння правильного сортування твердих побутових відходів та значення цього для навколишнього середовища.

Такі заходи дуже важливі для нас усіх. Дякую організаторам: Белль ШевченкоRuslan TregubОксана Павлів, а також армен полатьян за допомогу в проведенні такої потрібної екологічної акції, в результаті якої наше місто стало чистішим та красивішим, а в свідомості всіх, хто прибирав – закріпилося стійке розуміння не смітити і прищеплювати це іншим.

Хочу також подякувати школярам-старшокласникам усіх міських шкіл, які разом з вчителями долучилися до прибирання, а також вихованцям дошкільних закладів та вихователям, працівникам відділів благоустрою та ЖКГ, членам виконавчого комітету та депутатам Обухівської міської ради, і всім небайдужим мешканцям, хто відклав справи вихідного дня і навіть з маленькими дітками прийшов взяти участь у прибиранні.

Відмітив із задоволенням, що екологічна свідомість у людей зростає, а отже є у нас шанс на розвиток екологічно безпечного майбутнього. І такі заходи є тому підтвердженням.

Крім того, було дуже знаково навести лад в історично важливій частині міста – на горі Педині та її навколишній прилеглій території.

Це місце має шанс стати туристичною Меккою та бути відвідуваною місциною не тільки для проведення пікніків, а для вивчення місцевого краєзнавства та історії." повідомив Олександр Левченко

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама