ПРО ЗАХОДИ ДО 31-Ї РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ В УКРАЇНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

Назад

26 квітня 2017 року 31-річниця найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. У її ліквідації брали участь понад 600 тисяч чоловік. Результат вибуху – сотні тисяч смертей, хвороби, зараження землі, води…

З нагоди цієї дати в Українській ЗОШ №2 відбулися тематичні виховні години, уроки пам’яті у 5-8 класах провела учитель основ здоров’я Оксана Станіславівна Ращупкіна, активісти учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Римми Григорівни Сахно оформили виставку малюнків «Дзвони Чорнобиля».

Цього дня на міському мітингу учні та вчителі навчального закладу вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів, які врятували від загрози весь світ, вшанували пам'ять загиблих та постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та поклали до пам’ятного знаку квіти.

27 квітня учні 8-А класу (класний керівник Бруснікіна Марина Володимирівна) для своїх ровесників провели відкритий захід «Чорнобиль. Довгий слід трагедії». До уваги присутніх була презентована газета «Чорнобильська аварія», яку виготовили Коваленко Анастасія та Клапінський Олег. Про масштаби чорнобильської катастрофи, негативний вплив на здоров’я людей, забруднення екологічної сфери, про героїв-ліквідаторів, які боролися з вогнем і радіацією, розповідали ведучі: Павлов Кирило, Романюк Гліб, Кравченко Анастасія, Волоконська Анна, Коваленко Анастасія. Захід завершився переглядом документального фільму про трагедію і подвиг Чорнобиля.

5 024 5 019

0 003

Обухівська РДА

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама