КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНО - МАСОВИЙ ЗАХІД СЕРЕД ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ»

Назад

У відповідності до Положення про Київський обласний спортивно - масовий захід серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», листа комітету з фізичного виховання та спорту Київського обласного відділення (філії) від 
16.02.2017 № 93 та з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпійського руху в Обухівському районі, формування в учнів мотивації до активних занять фізичною культурою і спортом, поглиблення знань учнів з історії Олімпійських Ігор, команда Обухівського району, Українськoї ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, брала участь у зональному ІІІ обласному етапі спортивно-масового заходу в місті Боярка Києво - Святошинського району 29 квітня 2017 року і виборола перше командне місце.

Команду підготували учителі фізичної культури Української ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Куліш І. В. та Орда О. П., організаційний супровід здійснювала Дидик Т. Б., директор Української ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Участь команди Обухівського району у обласних змаганнях відбулася за сприяння Луцик Ю. С., начальника відділу освіти, Савченка С. А, завідувача сектору молоді та спорту Обухівської районної державної адміністрації.

1 004 1 008

IMG 20170429 111325

Обухівська РДА 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама