ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» ВИХОВАТЕЛІВ РІЗНОВІКОВИХ ГРУП В ДНЗ «ЗЕРНЯТКО» СЕМЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Назад

Відповідно до річного плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації відбулося засідання «Круглого столу» для вихователів різновікових груп дошкільних навчальних закладів Обухівського району на базі ДНЗ «Зернятко» Семенівської сільської ради, який очолює Дробот Ніна Павлівна (керівник районного методичного об'єднання – Резенко Катерина Олексіївна, завідувач ДНЗ «Волошка» Старобезрадичівської сільської ради).

На засіданні круглого столу розглядалося актуальне питання «Економічне виховання, як засіб розвитку життєвої компетенції дошкільників». Учасникам також було запропоновано перегляд інтегрованого заняття по ознайомленню з економічними знаннями та поняттями старших дошкільників в ігровій формі «Лісова крамниця», яке майстерно провели вихователь Мазуренко В.М. та музичний керівник Веремієнко Н.О. Мета заходу – виховувати інтерес у дітей до економічних знань у різних видах діяльності, розвивати увагу, пам'ять, логічне мислення, життєву компетентність, інтерес до природи та навколишнього життя.

Важливо те, що в навчально-виховному процесі ДНЗ «Зернятко» активну участь беруть учні Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст., які артистично виконують ролі казкових героїв.

Під час зустрічі учасники обмінялися думками, враженнями.

CIMG2082 P1070190

P1070200 P1070203

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама