В РАМКАХ ВІДЗНАЧЕННЯ 85-РІЧЧЯ УТВОРЕННЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Назад

28 квітня 2017 року свій ювілей відзначила підопічна Обухівського районного територіального центру соціального обслуговування Харченко Олена Дмитрівна. День народження ювілярки припав саме на 85-річчя утворення Київської області.

Народилася Олена Дмитрівна в м.Лохвиця Полтавської області. У роки Великої Вітчизняної Війни зазнала похмурих днів евакуації, не легкі будні повоєнного дитинства.

Закінчила з відзнакою школу, а після навчалася на факультеті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Працювала журналістом на Донбасі, у Дніпропетровську та в інших містах, куди рекомендували її, як хорошого спеціаліста. У 1962 році Олену Дмитрівну було прийнято до Спілки журналістів СРСР. Як дружина фахівця будівельника електростанцій багато мандрувала, побувала зокрема у Арабській республіці та поселившись на постійне місце проживання в м.Українка з 1976 року пов’язала свою роботу з Плютами. Особливо розкрився талант, коли у 1977 році Олена Дмитрівна очолила Літературно-меморіальний будинок-музей О.Є.Корнійчука, а з 1993року Архівно-музейний комплекс «Літературно-мистецькі Плюти». За її ініціативою засновано літературно-мистецьке свято «Весна в Плютах». Особисто написала та опублікувала в пресі багато статей.

Тож бажаємо нашій ювілярці щоб Бог послав ще багато років, здоров'я, щастя, радості без меж! ...

Обухівська РДА

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама