ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

Назад

Оздоровлення та відпочинок дітей є невід’ємною частиною, як навчального так і виховного процесу, тому кожного року перед початком оздоровчого сезону в Обухівському районі Київської області проводиться підготовка до літньої оздоровчої кампанії.

Тому дане питання постійно розглядається на нарадах, засіданнях колегії райдержадміністрації, нарадах-семінарах з керівниками дитячих оздоровчих закладів щодо проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року.

Розпорядженням голови Обухівської районної державної адміністрації «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Обухівського району у 2017» утворено Координаційну раду з питань оздоровлення та відпочинку дітей при Обухівській районній державній адміністрації.

Відповідно до вищезазначеного розпорядження 4 травня 2017 року відбулося перше виїзне засідання Координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку з підготовки до оздоровчої кампанії.

Керівництвом райдержадміністрацій спільно з відповідними територіальними підрозділами Держпродспожив служби, Обухівською центральною районною лікарнею, управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації, Обухівською міжрайонної дирекцією Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Обухівським відділом поліції ГУ Національної поліції в Київській області, управлінням фінансів районної державної адміністрації, відділом освіти райдержадміністрації, Обухівським районним сектором ГУ ДСНС України в Київській області, Комунальним закладом Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», було здійснено перевірку дитячих оздоровчих закладів на території Обухівського району, а саме: дитячого оздоровчого центру "Дніпро", дитячого оздоровчого табору "Каштан" та товариство з обмеженою відповідальністю «Культурно – оздоровчий центр «Пролісок».

Посилену увагу приділено якісному кадровому забезпеченню закладів, дотриманню санітарно-гігієнічних норм, протипожежної безпеки, безпеки на водних об’єктах тощо.

Значна увага приділяється впровадженню програм національно-патріотичного виховання в закладах оздоровлення та відпочинку району.

Тож і в подальшому фахівцями Координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку дітей при Обухівській районній державній адміністрації буде здійснюватись постійний контроль за санітарно - епідеміологічним станом дитячих оздоровчих закладів, організацією якісного харчування дітей та дотримання протипожежних правил тощо.

IMG 20170504 115714 IMG 20170504 121739

Обухівська РДА

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама