Подяка підприємствам

Назад

Незважаючи на те, що погода часто втручається у плани комунальних служб Українки, роботи з наведення ладу продовжуються. Як і кожної весни – справ багато. Сьогодні благоустрій територій, що закріплені за кожним суб’єктом господарювання та підприємствами міста, ведеться досить завзято. Комунальними підприємствами отримано чимало звернень із проханнями допомогти, адже не всі можуть самостійно, без допомоги спеціалістів, впоратися із весняним прибиранням.

До виконання робіт на закріплених територіях активно долучилися:

ТОВ “Трипільський пакувальний комбінат”, Водопровідно-каналізаційне підприємство м. УкраїнкаПідприємство по обслуговуванню житла (ПОЖ), ФОП Євграфов Б., ДП “Поліс-Прод”, ТОВ “Медіаінвестком”, ТОВ “Комінвест”, ТОВ “Укржитлоінвест”, ПП Крячко, ПП Каутна, ФОП Зінченко В., ФОП Скуйбіда А., ФОП Толкачев В., ФОП Панєвіна С., ФОП Білоткач Р., ФОП Петюк І., ПП «Дента Дом».

Щиро дякуємо підприємствам за небайдужість та допомогу!

Разом з тим, не всі погодились причепурити місто та спільно попрацювати, тому на штабі благоустрою першим заступником міського голови Володимиром Луценком було запропоновано продовжити виконання робіт по доведенню до ладу територій ще на місяць.

http://ukrainka.org/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама