ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Назад

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні привітання та солодкі подарунки отримали і ветерани, які мешкають у стаціонарному відділенні для постійного проживання с.Германівка. Учнями Германівської гімназії було проведено тематичні заходи. Завітали з вітальним словом до ветеранів стаціонарного відділення начальник управління соціального захисту населення Обухівської РДА Білоконь Г.І. та директор територіального центру соціального обслуговування Рохманюк О.О.

Вже стало доброю традицією допомагати людям, які перебувають на утриманні в стаціонарному відділенні для постійного проживання с.Германівка. Зокрема, у переддень відзначення травневих свят до підопічних цього закладу завітали представники ТОВ «Роза-Л» й подарували для всіх затишну альтанку, яка стала прикрасою внутрішнього двору відділення. Цінність таких привітань полягає не стільки в самих подарунках, скільки у відчутті того, що підопічних не забувають і турбуються про них.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за подвиг ветеранів у жорстокій війні, якої не знало людство. Час стирає з пам’яті факти, події, імена, а наш святий обов’язок – берегти й передавати нащадкам пам’ять про трагедію війни, про мужність і нездоланність Українського народу.

242zbnnnnc 544hfhfgh

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама