Оголошено конкурс з благоустрію

Назад

Організатор: виконавчий комітет Обухівської міської ради 08700 вул. Київська , 10 /Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Обухівської міської ради № 236від 04.05.2017 «Про оголошення конкурсу з благоустрою території Обухівської міської ради» 
Час проведення конкурсу з 14 травня по 31 серпня 2017 року. 

Учасники конкурсу та номінації
 У конкурсі мають право брати участь мешканці, об’єднані спільними інтересами, що проживають в одному будинку чи в одному дворі багатоповерхових житлових будинків, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, а також приватних домоволодінь усіх форм власності, розташованих на території міста Обухів.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:
«Найкраще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»
 - в якому мають право брати участь мешканці житлових багатоквартирних будинків колективної форми власності, що доглядають за своїм будинком, а також регулярно упорядковують територію;
«Найкращий багатоповерховий будинок комунальної власності міста»
 – в якому мають право брати участь мешканці житлових багатоквартирних будинків комунальної форми власності, що виконують роботи понад оплачених послуг з утримання будинку та прибудинкову територію та за власний рахунок упорядковують прибудинкову територію та елементи благоустрою на ній;
«Найкращий приватний будинок»
 – мають право брати участь мешканці приватних домоволодінь, будинки яких мають естетичний вигляд та упорядковану територію.

«Найкращий упорядкований квітник, розташований на прибудинковій території»  мають право брати участь мешканці житлових багатоквартирних будинків. 
«Найкращий оздоблений балкон багатоповерхового будинку»  мають право брати участь мешканці житлових багатоквартирних будинків. 

Умови конкурсу
 Висувати претендентів на участь у конкурсі (будинки, які відповідають умовам конкурсу) має право кожен мешканець міста Обухів, сіл Ленди та Таценки, а також будинкові, квартальні, вуличні комітети, ОСББ, громадські організації та інші об’єднання громадян.

 Заявки на участь у конкурсі подаються на ім’я Обухівського міського голови до 30 червня  включно за адресою 08700 , м. Обухів , вул.Київська,10.

Заявка подається в письмовій формі довільного змісту із зазначенням: 
- юридичної адреси об’єкта, що висувається на участь у конкурсі; 
- прізвища, ім’я, по батькові подавача заявки;
- назви номінації; 
- контактних телефонів. 
Додаються фотоілюстрації на будь-якому носії (фотопапері, в цифровому форматі на СD-дисках, флеш-картах тощо), що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку та території навколо нього. За необхідності - іншу необхідну інформацію.

Строки проведення Конкурсу - з 14 травня по 31 серпня 2017 року.

Обстеження упорядкування квітників  та оздоблення балконів комісією відбувається в періоди:
      - з 14 травня  по 15 червня 2017 року;      - з 16 червня по 15 липня 2017 року;- з 16 липня по 15 серпня 2017 року;- з 16 серпня по 31 серпня 2017 року.
Результати конкурсу оголошуються під час святкування «Дня міста».
Переможці в номінаціях нагороджуються почесними дипломами, пам’ятними табличками, а також Грошова винагорода:
             в номінації «Найкращий приватний будинок»:За перше місце - 1500 грн.;За друге місце - 1 200 грн.; За третє місце -  1000 грн.
в номінації «Найкращий упорядкований квітник, розташований на прибудинковій території» nf «Найкращий оздоблений балкон багатоповерхового будинку»::За перше місце - 800 грн.; За друге місце -  700 грн.;За третє місце -  600 грн.
в номінації «Найкращий багатоповерховий будинок комунальної власності міста»  та «Найкраще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»  нагороджуються   грошовою премією, або подарунками в межах, визначених даною номінацією: за 1 місце - 10 тис.грн;за 2 місце - 7   тис.грн;за 3 місце - 5   тис.грн.

Додаткову інформацію щодо конкурсу можна одержати у відділі ЖКГ та транспорту виконавчого комітету  тел.  53481, електронна адреса: gkg_obuchivmeria@ukr.net
Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама