ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2017. ВОСЬМИЙ ТУР.

Назад

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 2:2 (Окодува, 49, пн, Сапоненко, 61 — Гайовий, 12, Яременко, 18). Вилучення: Кемфор (Патріот, 90+1).

ФК ОБУХІВ — БОРИСПІЛЬ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — 4:1 (Мандровський, 41, пн, Сотник, 79, 90+5, пн, Бабаєв, 90 — Килипенко, 11). Вилучення: Бердник (Бориспіль, 69), Романюк (Бориспіль, 90+4).

ДЕСНА (Погреби) — МОНОЛІТ (Київ) — 8:1 (Прима, 14, Бондаренко, 19, 26, 27, 41, Копач, 69, А.Воробей, 84, Петренко, 87 — Віслевський, 59, пн).

ФК БРОВАРИ — ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — 2:0 (Чорний, 23, Кострома, 59). Вилучення: Чорний (Бровари, 44).

ЛЮБОМИР (Ставище) — ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький) — 5:0 (Воротинцев, 24, Шульга, 53, Живий, 69, Іващенко, 77, 90+2).

КРИСТАЛ (Козин) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 1:3 (Іванюк, 79 — Левенець, 13, Байдачний, 41, Скороход, 75). Вилучення: Скаскевич (Кристал, 90+3).

АВАНГАРД (Бзів) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 4:1 (Зелді, 37, Кондратюк, 43, 58, пн, Будзько, 55 — Семеній, 77).

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2017. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ І В Н П М О
1. ДЕСНА (Погреби) 8 7 0 1 28-8 21
2. АВАНГАРД (Бзів) 8 6 2 0 19-4 20
3. ДЖУНІОРС (Шпитьки) 7 6 0 1 22-6 18
4. СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) 8 4 2 2 20-11 14
5. МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) 8 4 2 2 13-12 14
6. ЛЮБОМИР (Ставище) 8 3 4 1 16-10 13
7. КРИСТАЛ (Козин) 7 4 0 3 13-10 12
8. ФК БРОВАРИ 7 3 2 2 11-9 11
9. ПАТРІОТ (Баришівський район) 7 3 1 3 13-8 10
10. ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) 7 3 1 3 9-12 10
11. ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький) 8 1 2 5 3-24 5
12. ФК ОБУХІВ 7 1 0 6 10-20 3
13. ЗОРЯ (Владиславка) 7 0 3 4 7-15 3
14. БОРИСПІЛЬ-ФАВОРИТ (Бориспіль) 7 0 2 5 6-20 2
15. МОНОЛІТ (Київ) 8 0 1 7 5-26 1

Снайпери: Андрій Воробей (Десна) — 7 м’ячів, Андрій Байдачний (Джуніорс), Володимир Бондаренко (Десна), Сергій Живий (Любомир), Емануель Окодува (Сокіл) — по 6, Петро Кондратюк (Авангард), Дмитро Кульгук (Кристал) — по 5.

Штрафники: Олександр Бабаєв (ФК Обухів), Олексій Бердник (Бориспіль-Фаворит), Харис Кемфор (Патріот), Денис Островський (Оболонь-Бровар-2), Сергій Романюк (Бориспіль-Фаворит), Віктор Самойленко (Моноліт), Сергій Скаскевич (Кристал), Олексій Чорний (ФК Бровари) — 20 травня.

Наступні матчі. 20 травня, субота: Патріот – ФК Обухів, Десна – Сокіл, Бориспіль-Фаворит – ФК Бровари, Моноліт – Любомир, Оболонь-Бровар-2 – Кристал, Переяславщина – Авангард, Джуніорс – Зоря.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама