«КРУТЕ ПІКЕ» НА ОЧАХ У ЗЛЯКАНОЇ МАЛЕЧІ

Назад

Минулого тижня жителі Українки активно обговорювали ситуацію, яка склалась поблизу дитячого майданчика «Кораблик». Очевидці події мали можливість стати свідками справжнього «Форсажу». Того дня біля самісінького входу в майданчик водій припаркував своє авто, на що отримав скарги зі сторони батьків, і, погодьтеся, обґрунтовані. Адже саме дитячі майданчики і придумані у місті для того, аби дітлахи могли безпечно гратися подалі від автомобільної суєти. Але, очевидно, мало хто розуміє це – за словами очевидців, водій поводив себе агресивно, і не хотів забирати звідти машину, у результаті чого було викликано наряд «Варти» для вияснення обставин.

Як пояснюють працівники ГФ «Варта», по прибутті було зроблено зауваження власнику автомобіля, що таке «паркування» є порушенням правил благоустрою територій та забезпечення чистоти і порядку в м. Українка та с. Плюти., п. 4.4.1. За словами охоронців громадського право- порядку, у відповідь водій став сперечати- ся і здійснив спробу втекти з місця право- порушення.

«Він ледве не наїхав на випадкового перехожого та працівників УМВ. Працівникам УМВ довелось переслідувати правопорушника, аби затримати до прибуття Національної поліції. Після затримання було складено протокол за ст. 152 КУпАП, та передано правопорушника працівникам Національної поліції», – пояснюють працівники «Варти». «Найстрашніше те, що таке «круте піке» відбувалося на очах у зляканої малечі, прямо біля дитячого майданчика, де постійно бігають діти, а на лавках обабіч майданчика відпочивають батьки, вагітні жінки, мами з колясками», – скаржиться очевидиця події, мама Оксана. Як би там не було, хочеться вкотре попросити водіїв мати хоч трішки совісті, і не наражати на небезпеку наших же дітей. Будьмо взаємо ввічливі.

Коментарі
Oleg (21.05.2017 [08:16:41]) Цитувати
Чим крутіша машина, тім меньше совісті у водія
Запам'ятати

Додати
Реклама