ДЕНЬ МАТЕРІ У ВІДДІЛЕННІ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВДОМА

Назад

Напередодні відзначення міжнародного Дня матері завітали до матерів, підопічних відділення соціальної допомоги вдома Обухівського районного територіального центру соціального обслуговування, які в свій час пізнали радість материнства та за певних життєвих обставин втратили свої дітей. Так з нагоди святкування на гостини до матері загиблого воїна Петрова Андрія завітали директор територіального центру Рохманюк О.О. та завідувач відділення Яценко Т.В.

У щирій душевній розмові мати розповіла про те, яким був Андрій за життя, про його сім’ю та радість зустрічей зі своїм онуком. Після смерті сина мати загиблого героя Петрова Н.В. залишилась одна і тому директор територіального центру запропонувала послуги соціального робітника.

В цей день відвідали ще двох наших підопічних: Бову Поліну Степанівну та Яроцьку Ольгу Романівну, які також пережили смерть власних дітей та на схилі літ залишились самотніми. Обійми таких жінок по-особливому ніжні та по-особливому привітні.

Тож користуючись нагодою вітаємо всіх жінок зі святом - Днем матері! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому будинку!

32gdhnnnb

На фото зліва на право директор територіального центру Рохманюк О.О., Петрова Н.В. та завідувач ВСДВ Яценко Т.В.

345gfhjfjjj

На фото зліва на право директор територіального центру Рохманюк О.О., Бова П.С. та завідувач ВСДВ Яценко Т.В.

Обухівська РДА

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама