СПІВПРАЦЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ «ЛЕЛЕКЕРА»

Назад

Озирніться навколо. Вдома, на роботі, в транспорті - ви скрізь побачите пластмасу. Пластикові відходи розкладаються 100-1000 років! Мільйонами викинуті в навколишнє середовище забруднюють моря, ріки і озера, околиці доріг, міст і сіл. При спалюванні пластикових пляшок в атмосферу виділяються найтоксичніші з відомих на сьогодні органічних сполук — діоксини, які впливають на репродуктивну систему організму (що приводить до зростання жіночих хвороб, викиднів, народження дітей-інвалідів), а також спричиняють онкозахворювання.

Пластик є продуктом переробки нафти. 1 тонна пластику, зданого на переробку економить 750 кілограм нафти. З ПЕТ-пляшок як вторсировини можна виготовити пластмасові труби, люки, ящики, шифер, крісла для дач і відкритих терас. 35 дволітрових пластикоких пляшок достатньо для виробництва утеплювача для спального мішка або кількох зимових курток (синтепон). 60 дволітрових пляшок достатньо для виробництва 1 м килимового покриття.

Останні півтора року збір вторсировини для українців несе і важливу соціальну складову, адже виручені гроші йдуть на допомогу воїнам АТО.

Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 співпрацює з Благодійним фондом «Лелекера», який розробив Благодійну програму «Шлях додому».

Участь учнів школи у Благодійній програмі сприяє не тільки дбайливому ставленню до природи та навколишнього середовища, а й вихованню таких якостей, як безкорисливість, доброта, небайдужість і т. і.

За період участі у програмі діти та вчителі зібрали більше 140 кг кришечок, цим допомогли Роману Дідері і Олегу Федорчуку отримати штучні кістки рук.

11 травня 2017 року до школи завітали волонтери – представники фонду «Лелекера»» Наталя Тарасова та Олена Волкова. Вони розповіли про результати роботи за програмою «Шлях додому» - участь навчального закладу та вагомість зробленого внеску дорослими та дітьми.

Загалом за 1,5 року благодійною організацією було надано допомогу 13 бійцям АТО на суму біля 600 тисяч гривень.

Навчальний заклад і надалі буде співпрацювати з благодійною організацією «Лелекера». Учні та вчителі братимуть участь у нових програмах та акціях.

Адже, допомагаючи іншим дбаєш не лише за свої власні інтереси, а й вчишся турбуватися про оточуючих тебе людей, починаючи від родини, друзів аж до всього народу, людства, природи. Людське суспільство засноване та досягло свого розвитку опираючись саме на принципи моральної та матеріальної взаємодопомоги між людьми.

20170511 120511 IMG 0104

20170511 113233 978khjhh

Обухівська РДА

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама