ДЕНЬ МАТЕРІ У СТАЦІОНАРНОМУ ВІДДІЛЕННІ ДЛЯ ПОСТІЙНОГО ПРОЖИВАННЯ С.ГЕРМАНІВКА

Назад

Свята, прекрасна, дорога.
Тобі моя душа співає.
Любов твоя така палка
На світі зло перемагає.

У другу неділю травня в Україні традиційно святкують День матері. Так з нагоди свята для привітань до жінок стаціонарного відділення для постійного проживання с.Германівка Обухівського районного територіального центру соціального обслуговування завітали учні Григорівської ЗОШ. Дану зустріч було організовано завідувачем по навально-виховній роботі Григорівської ЗОШ – Калашник С.В. та начальник управління освіти Луцик Ю. Дзвінкі голоси дітей та гарні пісні торкали душі мешканців стаціонарного відділення, які з нетерпінням чекали приїзду юних артистів. Для всіх присутніх жінок діти подарували не лише музичне привітання, а й квіти, вітальні листівки та кошик із солодощами. 

Співпало, що саме в цей день свій день народження відзначала мешканка відділення Сушко Г.Я. За побажанням ювілярки всі присутні заспівали пісню, гімн всіх матерів, автором якого є наш земляк А.С.Малишко - «Рідна мати моя».

Також на свято завітала голова ГО Обухівської районної організації Червоного Хреста України - Г.М.Баукової, яка передала до стаціонарного відділення засоби гігієни та продукти харчування. Окрема подяка депутату районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка – Володимиру Тимчинку, який зголосився замінити сантехніку в стаціонарному відділенні.

Свято відбувалося у радісній атмосфері, а дітки подарували в цей день найголовніше - найсвітліші емоції та найтепліші слова. Ми щиро вдячні всім, хто долучився до привітань та надіємось на подальшу співпрацю.

7hkljljkj 8kkkkjjjuhh

9ccytf

Обухівська РДА

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама