Святкування дня Європи на Яблуневому

Назад

Щедрий місяць травень на свята. Після Дня Примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні прийшли одразу три свята – День Європи в Україні, День Матері та День Сім’ї. 

14 травня в Обухові на мікрорайоні Яблуневому відбулося урочисте святкування, приурочене Дню Європи в Україні. Незважаючи на прохолодну погоду, свято вийшло красиве та насичене, завдяки маленьким артистам та молоді ЗОШ № 4, яких організував керівник міського Будинку культури і талановитий співак, без якого не обходиться жодне свято в місті, Побігай Юрій Михайлович.

Дякуємо усім учасникам за чудову святкову атмосферу та піднесений настрій!

Сердечно вітаємо із Днем Європи, який вже став доброю традицією для українців!

Святкуючи цей день, ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не лише державна політика, а й щире бажання українців. І цей вибір є вільним та усвідомленим!

Саме в ці дні українці справді мають нагоду разом із іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку об’єднаної Європи. Важливо пам’ятати, що утвердження демократичних принципів та інтеграція до європейських інституцій розпочинається у кожному з нас. Як тільки розшириться наш обрій мислення та потреб, тоді Європа, як ідея, постукає у двері кожного українського будинку.

Взято з http://obukhiv.kiev.ua

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама