Дитячий садок за 1 рік

Назад

Дитячий садочок на 220 місць. 45 млн.грн., побудований за 1 рік.
У суму входить власна котельна для обігріву, використовує альтернативне паливо.
Пайова участь: місто-25млн.грн., область – 20млн.грн.
Просто вдумайтесь в ці цифри, помилувавшись світлинами новозбудованого дитсадка.
Так, це не Обухів, це м.Дніпро. Про це повідомляє  Прозора Обухівщина.

 І навіть недоречно уточнювати, що ВСІ роботи, матеріали та послуги для побудови дитсадка купувались з використанням системи електронних закупівель Prozorro (Бо це ж Дніпро та Дніпропетровська ОДА, і вона не завадила їм садок збудувати за 1 (ОДИН!) рік).
А по м.Обухів у нас така ситуація із місцем у дитсадках (згідно Звіту «Про підсумки виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Обухова та сіл міської ради за 2016 рік», розглядався і затверджувався на 21 сесії ОМР від 30.03.2017 року):
Загальна кількість дітей по ДНЗ на 01.01.2017 року становила 1917 чол., на 100 місць в ДНЗ приходиться 116 чоловік (збільшення місць). В цьому ж періоді 2015 року кількість дітей в ДНЗ складала 1893 чол., або менше на 24 дітей. На 100 місць в ДНЗ приходилося 130 дітей.
[…]
Проблемними питаннями в галузі освіти на території міста є: 
- збільшення кількості дітей охоплених дошкільною освітою (відсутність ясельних груп у дитячих садках)

І от, переходимо до розділу даного Звіту
«Фінансові ресурси»

Від здійснення господарської діяльності усіх промислових підприємств міста та діяльності підприємств малого бізнесу в звітному періоді до загального фонду міського бюджету надійшло (без трансфертів з державного бюджету) у сумі 170159,1 тис. грн. Відсоток виконання плану з початку року складає 132,6.

Як бачимо, план надходжень бюджету міста за 2016р. ПЕРЕвиконано на 32.6%, або на 55.47млн.грн. Це поточні результати впровадження реформи бюджетної децентралізації. Основне завдання – розумно цими коштами розпорядитися. 
Тобто, враховуючи вже наявний фінансовий ресурс, можна навіть не розраховуючи на гіпотетичну пайову участь області, побудувати такий самий садочок. А за допомогою часткового співфінансування від області (якщо воно буде) – ще і школу, хоча б почати будувати.
На жаль, це все не актуально для м.Обухів у даний час. Інші пріоритети у влади міста.
Вже n років тільки чуємо про майбутнє будівництво школи у м-ні «Лікарня». Про новий дитсадок взагалі не чути.
Так і живемо.

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама