У ПІДГІРЦІВСЬКІЙ ШКОЛІ ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС З ПРИГОТУВАННЯ ПІЦИ

Назад

  Українці, як нація, здавна відомі своєю гостинністю, щирістю, вмінням смачно готувати. З раннього дитинства в кожній сім'ї дітям прищеплюють вміння зустрічати та пригощати гостей, кожна господиня прагне здивувати своїм вмінням та вправністю добре куховарити. На весь світ відомі традиційні українські страви: борщ, вареники, галушки, сало, ковбаси, гречаники. Вміють вправні господині готувати і заморські страви. Хоч ми ніколи не бували в Італії, та їхня кухня припала нам до смаку. Піца з куркою, шинкою, ковбасою, грибами; її можемо готувати на будь-який смак і з будь-яких простих і доступних продуктів.

  Навчитися готувати смачну піцу учнів сьомого класу Підгірцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на своєму майстер-класі запропонувала кухар Євдоченко Тетяна Іванівна. Окремо хочеться відмітити людські та професійні якості цієї жінки. Вона завжди уважна, коректна, доброзичлива і кухар прекрасний, як кажуть, від Бога. Зготує будь-яку страву і завжди смачно, по-домашньому. Для кожного у неї знайдеться добре слово, посмішка. Дітвора та вчителі шанують її саме за людяність та професіоналізм. Вона ніколи нікому не відмовить, завжди почує кожного.

  От і нині, коли діти захотіли власноруч спробувати навчитись приготуванню піци також не відмовила. Знайшла час і показала весь процес приготування цієї страви від самого початку вимішування тіста і до кінцевого результату. Просто і доступно Тетяна Іванівна розповідала дітям що і як треба робити, а сама вправно цим часом працювала.

  Результат вийшов чудовий! Піца вдалась на славу! Дітвора з задоволенням ласувала випічкою і дякувала Тетяні Іванівні за її роботу.

 IMG 0029

IMG 0038 IMG 0044

Класний керівник сьомого класу Левченко Л. М.

взято з obukhovrda.gov.ua

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама