Мешканці Підгірців обурені діями Київобленерго

Назад

"На минулому тижні до мене звернувся житель села Підгірці з проханням посприяти в недопущенні збирання незрозумілої данини з інтернет-провайдерів підприємством Київобленерго за користування опорами ліній електропередач. Дане побоювання підтвердили представники двох компаній, що надають інтернет-послуги на території Підгірцівської громади.
Стало відомо, що Публічне акціонерне товариство «Київобленерго» вирішило заробляти в наданні права на використання опор ЛЕП для прокладання інтернет-ліній. Йдеться про 14 грн. 40 коп. за 1 інтернет-лінію на 1 опорі! На деяких опорах є 5 і більше ліній. В наших селах використовуються сотні опор інтернет-провайдерами.
Все нібито й правильно, за все потрібно платити. Але! По-перше, більшість опор встановлені за кошти Підгірцівської сільської ради та приватних інвесторів, які потім були передані на баланс КОЕ. По-друге, більшість ліній електропередач не оформлені підприємством "Київобленерго" належний чином, і, відповідно, КОЕ не сплачує земельний податок під ЛЕП. По-третє, встановлення такої данини невідкладно виллється в підвищенні тарифів інтернет-провайдерами. Тобто, за це буде платити кожен користувач оптоволоконного інтернету Підгірцівської громади. Це, на мою думку, неприпустимо.
Мною дане питання було підняте вчора на оперативній нараді голови Обухівської РДА і задане керівнику Обухівського РП КОЕ. Він обіцяв його вивчити, зауваживши, що лінії 0,4 кВ їм не потрібно оформлювати, так як вони призначені для внутрішніх потреб населеного пункту. На що я відповів, що й лінії інтернет-провайдерів на цих опорах теж для внутрішніх потреб, і за них платити також ніхто не повинен. Та в будь-якому випадку дане питання буде розглянуте на черговій сесій сільської ради" про це повідомив  Сергій Кравченко на своїй сторінці у Facebook

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама